Motocyklowa podróż życia – konkurs

Masz ochotę na tydzień motocyklowego flamenco w słonecznej Hiszpanii? Weź udział w konkursie! Do wygrania jest aż 20 wyjazdów na serpentyny Costa del Sol. Jeśli planujesz nawet najmniejsze zakupy w tym sezonie, zwróć okazję na tą akcję i daj sobie szansę ma wygranie fajnych nagród.

Zwykle wszelkie akcje promocyjne w stylu „Wygraj wspaniałe nagrody, ale wcześniej kup od nas niepotrzebne ci rzeczy za minimum 2000 zł” obchodzę szerokim łukiem. Tym razem namawiam was, żebyście rzucili okiem na propozycję, bo jest naprawdę atrakcyjna.

Wygraj motocyklową wyprawę życia z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi i Time2Moto!

Liczne serpentyny Andaluzji to raj dla miłośników dwóch kółek. Podczas wyprawy udasz się do Rondy, miasta przeciętego imponującym wąwozem, zobaczysz Gibraltar (a przy odrobinie szczęścia nawet odległy brzeg Afryki), odwiedzisz skalne miasto Setenil de las Bodegas i przejedziesz się szlakiem białych miast Andaluzji. Motocyklowych emocji dostarczy Ci przejazd drogą 300 zakrętów, a krajobraz rezerwatu Los Reales de Sierra Bermeja pozwoli się zresetować. Klimat południowej Hiszpanii gwarantuje piękną pogodę przez cały rok.

Normalnie koszt tygodniowej motocyklowej wycieczki do Hiszpanii z ekipą Time2Moto zaczyna się od 2.199 zł. Dzięki konkursowi organizowanemu przez Dobre Sklepy Motocyklowe możesz zgarnąć taką wyprawę za darmo! W pakiecie otrzymujesz wypożyczenie motocykla, noclegi, śniadania oraz transfer lotniskowy w obie strony (Malaga – Vinuela). Po Twojej stronie jest tylko lot i kolacje w lokalnych knajpach.

Jak wziąć udział w konkursie?

To banalnie proste. Po pierwsze kupujesz w Dobrych Sklepach Motocyklowych choć jeden produkt którejś z tych marek: Airoh, Arai, Bell, Fox, Held, HJC, iMX Racing, iXS, Ozone, Rebelhorn, RST, Shift oraz SW-Motech. Nie ma minimalnego progu zakupów – masz taką samą szanse na wygraną niezależnie od tego, czy kupujesz wypasiony kask za dwa koła, czy najprostszy model rękawic za niecałą stówkę. Następnie wchodzisz na stronę dobresklepymotocyklowe.pl/time2moto i rejestrujesz swój zakup. Pamiętaj, żeby nie wyrzucać paragonu!

Konkurs wystartował już 24. maja i trwa do końca sierpnia 2019. Nagrodzone zostały dwa zgłoszenia z maja. Nagrodzonych zostanie jeszcze po sześć zgłoszeń z czerwca, lipca i sierpnia – łącznie wyprawę zgarnie aż 20 osób! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie dobresklepymotocyklowe.pl.

PS: Ja sam na pewno wezmę udział w tej akcji, bo rękawice, których akurat używam już dokonują swojego żywota. A że akurat upatrzyłem sobie Helda, to się fajnie składa.